Guled Qadar – Ordförande
guuleed.khadar@afrikashorn.com

Kaltum Mohamud Guure – Vice ordförande
kaltum.guure@afrikashorn.com

Ahmed Jamal – Kassör
ahmed.jamal@afrikashorn.com

Sakaria Abdi Ahmed -Sekreterare
sakaria.ahmed@afrikashorn.com

Maryan Mohamed Diiriye – Ledamot 1
maryan.mohamed@afrikashorn.com

Anisa Mohamed Shirwa – Ledamot 2
anisa.shirwa@afrikashorn.com

Jama Aweys – Ledamot 3
jama.aweys@afrikashorn.com

Idris Nonow – Suppleant 1

Yusuf Juuni – Suppleant 2